אדיר שירותי אחסנה

אודותינו

ישנם לא מעט מקרים בהם יש צורך בשירותי אחסנה. למשל בעת רילוקיישן או מחסור מקום בדירה או פשוט מציאת מקום בטוח לאחסן חפצים או מסמכים. חברת אדיר בעלת מחסנים מאובטחים 24/7 ושמה לה למטרה את השמירה על חפציכם.

ביטוח מלא - כיסוי מלא כולל צד ג׳

לכל חלקי הארץ - ממטולה עד אילת

ניסיון ומוניטין - מעל 15 שנה

שירותי אחסנה - למה ומתי כדאי?

חברת אדיר שירותי הובלה שמה לה למטרה לא להתפשר בנוגע לאיכות ולשירות וזה כם מה שהלקוח צריך לקבל בבואו לבחור חברת שירותי האחסנה מקצועית – אשר תאפשר שקט נפשי בידיעה שהתכולה מאובטחת בצורה המיטבית האפשרית. במקום הזה בדיוק, נכנסת חברת אדיר לתמונה והודות לניסיון רב שנים ולהקפדה על רמה מקצועית גבוהה, מאפשרת ליהנות משקט נפשי בידיעה שהתכולה נשמרת בצורה האופטימאלית.
שירותי האחסנה מתבצעים ביחידות פרטיות, מתוחזקות ומאובטחות, אשר מאפשרות הגעה נוחה אל היחידה בכל עת שעולה הצורך בכך.

איך לבחור חברה המציעה שירותי אחסנה?
בהליך בחירת חברה לצורך שירותי אחסנה, ההמלצה תהיה לשים דגש על מספר פרמטרים, אשר בכוחם להבטיח את הבחירה האופטימאלית ובין היתר:

ניסיון – ההמלצה היא לבחור בחברה בעלת שנות ניסיון בתחום, מה שיכול להעיד הן על מקצועיות והן האמינות. כמובן, שאם יש אפשרות לקבל המלצות מלקוחות החברה, דבר זה יכול להסב הרבה שקט נפשי בכל מה שנוגע לבחירה בה.
קשת שירותים בכתובת אחת – במקרים רבים, ההעדפה תהיה לחברה אשר מציעה בין היתר גם שירותים נוספים כמו שירותי הובלה ואריזה – מה שימנע את הצורך להתנהל מול מספר חברות במקביל.
תנאי האחסנה – כדאי לוודא שהאחסנה מתבצעת בתנאים איכותיים וסטריליים ותוך הקפדה על אבטחה גבוהה.
גמישות – כאשר זה נוגע לשירותי אחסנה, לכל אחד יכולים להיות בקשות מעט שונות, כך שיש לוודא שהחברה מקפידה על גמישות ועל התאמת השירות לצרכי הלקוחות – הן מבחינת הזמנים והן מבחינת היקף התכולה.

דגש על כל הפרמטרים הללו, יבטיח את בחירת החברה המתאימה ביותר למשימה.

הכתובת הנכונה לאחסנה – כאמור, חברה המציעה שירותי אחסנה חייבת לשים דגש על מקצועיות ללא פשרות ולאפשר ללקוחות ליהנות מתנאי אחסנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה, רמה מקצועית גבוהה ודגש משמעותי על נושא השירות חברת אדיר דירותי הובלה תהווה ללא כל ספק כבחירה הנכונה עבור אותה המטרה.

להצעת מחיר משתלמת במיוחד צרו קשר עוד היום:

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר :

דילוג לתוכן